O NAS

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O NAS

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczo-Rehabilitacyjny „Niezapominajka” zlokalizowany jest na leszczyńskich Antoninach. Filia zamiejscowa (w Dąbczu) funkcjonuje jako NZOZ Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy „Niezapominajka”. W swojej ofercie zawierają specjalistyczne oddziały opieki długoterminowej, krótkoterminowej, dziennej oraz rehabilitacji ambulatoryjnej (szczegółowo opisane w zakresie usług). Świadczone w nich usługi to nie tylko specjalistyczna opieka lekarska, ale również fachowa opieka pielęgniarska, pomoc opiekunów medycznych, rehabilitantów, psychologów oraz terapeutów zajęciowych. Cenimy sobie wysoką jakość usług i życzliwą atmosferę przy nastawieniu na dobro Pacjenta.Bezpośrednimi adresatami świadczonych przez nas usług są nie tylko osoby w podeszłym wieku, ale także osoby młodsze – np. po przebytych urazach doznanych w wypadkach. Najwyższą jakość świadczonych przez nas usług gwarantuje nasz wykwalifikowany zespół oraz komfortowe warunki stworzone z myślą o Państwu.W tej szczególnej formie pracy z osobami chorymi, w podeszłym wieku, umęczonymi chorobami, cierpieniem dostrzegamy wartość integracji z otoczeniem społecznym. Stąd podjęta przez nas inicjatywa kompleksu gastronomiczno-rekreacyjnego (szczegółowo opisane w usługach).

budynek niezapominajki w nocy
niezapominajka wejście
pokój dzienny niezapominajka
niezapominajka stołówka
niezapominajka pokój
niezapominajka korytarz
SPRAWDŹ NASZE USŁUGI
SPRAWDŹ NASZE ZAKŁADY
seniorzy w niezapominajce

POZNAJ NASZE MOŻLIWOŚCI

Cenimy sobie wysoką jakość usług i życzliwą atmosferę. Najważniejsze jest dla nas dobro Pacjenta. Bezpośrednimi adresatami świadczonych przez nas usług są nie tylko osoby w podeszłym wieku, ale także osoby młodsze – np. po przebytych urazach doznanych w wypadkach.

OBEJRZYJ FILM

Icon

NASZE USŁUGI

Najwyższą jakość świadczonych przez nas usług gwarantuje nasz wykwalifikowany zespół oraz komfortowe warunki stworzone z myślą o naszych pacjentach. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Polityka RODO


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE przez MEDICARE POLSKA Spółka Akcyjna, ul. Jana Ostroroga 8A, 64-100 Leszno.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, marketingowych oraz dokumentacji medycznej na wskazany adres e-mail drogą elektroniczną, w tym przesyłanych przez witrynę internetową http://www.e-niezapominajka.com.pl zgodnie z ogólnym rozporządzeniem RODO, a także ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną od MEDICARE POLSKA Spółka Akcyjna, ul. Jana Ostroroga 8A, 64-100 Leszno.